Književno veče Danijele Sladić u Biblioteci šabačkoj

Spread the love

U sredu, 24. juna, u 19 časova, u Čitaonici periodike u Aneksu Biblioteke šabačke biće održano književno veče pod nazivom „Da li smo zaboravili kako smo nekada živeli?“.

Svoje knjige „Jugoslovenka“ i „Srbija. Topla ljudska priča“ predstaviće književnica Danijela Sladić, koja kroz svoje stvaralaštvo govori o identitetu, tradiciji, običajima, sećanjima i lepotama Srbije.

Danijela Sladić je predsednica Udruženja „Avanture po Srbiji Cvetić“, a njen rad povezuje književnost, turizam i očuvanje kulturnog nasleđa. Ulaz je slobodan.